Kampçılık

Şile En İyi Kamp Alanları

şile en iyi kamp alanları
Yazar : Gökhan Peker

Öncelikle kamp alanları seçiminiz için önemli olan, Şile en iyi kamp alanları arasından sizin aradıklarınıza ulaşacağınız bir alan belirlemek. Aileler için uygun olan, gençlere hitap eden yerler gibi kamp alanı seçiminizi bu özellikler kapsamında yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kamp alanları arasında olan bir kamp alanı da tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda direkt olarak önerilen kamp alanları arasından birini seçerek kamp yapabilirsiniz.

İstanbul’dan uzaklaşmak isteyenlere özel Şile en iyi kamp alanları verilmiştir. Keyifli bir kamp sizleri bekliyor.

Nehir Otel Kamp

Çok sayıda kampçının önerdiği kamp alanları arasında yer alıyor. Ücretsiz kamp alanları arasında değil. Cüzi miktarda ödemeler yapılıyor. Ancak kamp alanında elektrik, tuvalet, duş gibi ihtiyaçlar da karşılanabiliyor. Ayrıca buzdolabına da bozulacak olan yiyeceklerinizi koyabilirsiniz. Biraz daha konforlu bir kamp için tercih edebilirsiniz. Genel olarak bu kamp alanına dair yapılan yorumlarda daha bakımlı olabilir deniyor. Ancak kamp alanında herhangi bir sorun yok. Yeşilliklerin arasında doğa ile iç içe bir kamp yapılabilir.

Cantii Karavan Camping

Çadır dışında kamp yapılacak olan alanlar da aranıyor olabilir. Bu kamp alanı Şile karavan kamp alanı kapsamında sizlere sunuluyor. Karavan ile kamp yapılabiliyor. Ayrıca temizlik ve diğer ihtiyaçların da çok daha rahat şekilde karşılanabileceği bir alan. Denize sıfır kamp alanları arasında sayılıyor. Temizlik ve diğer hususlar açısından sorun yaşanmıyor. Gençlerin dışında, ailelerin de yer aldığı, doğa ile iç içe olacağınız bir kamp alanıdır. Karavanlar için ve çadır başına cüzi miktarlarda ücretler alınıyor.

Kumbaba Tepesi

Eşsiz bir kamp keyfi için kumbaba tepesi önerilir. Şile’de yer alan bu alan denize karşı eşsiz bir manzarayı da sizlere sunuyor. Genel anlamda park alanı konusunda sıkıntılar yaşanabilir. Yol kenarına park eden araçlar olduğunu da görmek mümkün. Kalabalık olduğu dönemlerin dışında da tercih edilebilir. Resmi tatillerde İstanbullular tarafından en çok tercih edilen kamp alanları arasında. Siz de dilerseniz bu kamp alanında çadır kurabilirsiniz. İnceleyerek karar verebilirsiniz.

İstanbul Şile Kamp

Kamp alanı Şile’de bulunuyor. Kabakoz plajında oluşturulan kamp alanı son derece temiz. Yeşilliklerin içinde olmasının yanı sıra, kapalı alanı ile de dikkat çekiyor. Işıklandırmanın yeterli olduğu bir kamp alanı olduğunu söyleyebiliriz. Çok daha rahat şeklide çadır kurma imkanı isteyenler için tercih edilebilir. Ayrıca aileler için de son derece uygundur. Şile ailelere uygun kamp alanı dendiğinde, İstanbul kamp alanı akıllara geliyor. Duş, tuvalet gibi ihtiyaçların karşılanacağı özel alanlar var. Resmi tatiller dışında çok da kalabalık olmuyor. Geniş bir alana konumlandırılmış alanda denize sıfır şekilde çadır kurma imkanınız da olacak. Bunları göz önünde bulundurup siz de uygun olan bir kamp alanını tercih edebilirsiniz.

Sahil Kamp İstanbul Şile

Kamp alanları arasında en iyisi dendiğinde akıllara geliyor. Kamp alanının denizinin de son derece iyi olduğu biliniyor. Temiz bir denizde, denize sıfır bir şekilde kamp yapma imkanınız oluyor. Çadır ile kamp yapmak hem keyifli hem de güzel olacak. Kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar var. Bunun dışında tüm ücretlendirmeler de uygun fiyatlıdır. Bu sebeple kalan kişilerin memnun kaldığını söyleyebiliriz. Tercihinizi en iyi şekilde kullanarak, sahil kamp İstanbul da kalabilirsiniz. Gençlerin daha çok tercih ettiği kamp alanları arasında yer alıyor.  Temizliği, manzarası ve uygun fiyatları ile tercih ediliyor. Siz de incelemelerinizi yaparak bu kamp alanlarından birinde birkaç gün kalabilirsiniz.

Yazar hakkında

Gökhan Peker

1994 Ankara doğumluyum. Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde Antrenörlük Eğitimi bölümü mezunuyum. Uzmanlık dalım tenis ve buz hokeyi. Buz hokeyinde milli sporcuyum. Milli Eğitim Bakanlığı'nda Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni olarak görev yapıyorum.

Yorum yaz