Ana sayfa Rekreasyon Rekreatif Etkinlik Seabreacher

Rekreatif Etkinlik Seabreacher

266
Rekreatif Etkinlik Seabreacher

Rekreatif Etkinlik Seabreacher

Miami sahillerinin vazgeçilmezi olan Seabreacher’ı siz okuyucularımıza tanıtmak isteriz. Rekreatif Etkinlik Seabreacher

Rekreaktif etkinlik dediğimiz zaman birçoğumuzun aklına kitap okumak, bisiklet sürmek, halısaha maçı yapmak gibi klişe şeyler gelir. Seabreacher işte tam bu noktada alışılmışın dışında bir rekreatif etkinlik olması ile dikkatlerimizi kendisine çekiyor. Seabreacher, Innespace Productions tarafından geliştirilen bir sualtı dalgıç aracı. Bu su altı dalgıç aracının amacı heyecanlı ve güvenli dalgıç su altı uçuşunun benzersiz deneyimini sizlere yaşatmaktır. On yıldan uzun bir süredir insanın suda yapabileceklerinin sınırlarını zorlayan deniz taşıtları geliştiren bu firma kuru, sızdırmaz bir kokpitin içinde güvenlik ve rahatlık içinde, dalış, atlama, yuvarlanma, havada bırakma ve diğer şaşırtıcı akuatik püf noktaları ile bizleri adrenalinin doruklarına taşıyor. Innespace, kullanımı kolay, deniz güvenliği gereksinimlerini karşılayan bir icat. Hemen aklımıza sahillerde gördüğümüz muz’lar yunuslar, deniz bisikletleri geliyor dimi. Ne farkı var diyoruz bunlardan bu yunusların üstüne bir cam birde motor takttık mı al sana Seabreacher tabi yok öyle bir şey öncelikle Seabreacher 10 Senelik bir Arge çalışmasının sonucunda ortaya çıkmıştır.

Seabreacher’ın Özellikleri

Dinamik bir yapıya sahip olan Seabreacher hızlı ve çevik. Su altında gidebilen Seabreacher 1,5 metre derinliğe inebiliyor, motorun ve kabinin hava trafiğini sağlamak için kısa sürede su üstüne çıkması gerektiği ise Seabreacher tutkunlarını üzüyor. Su altında 360 derece dönme özelliği olan bu cihaz ani ve keskin manevralarıylada bir anda kendinizi Tokyo Drift filminin içinde bulabilmenizi sağlıyor. Saatte 55-60 km/h hız yapabilen Seabreacher su yüzeyinden 3,5 metre havalanabiliyor. Eğlenceli, sıra dışı bir rekreatif etkinlik olan Seabreacher Türkiye’ye henüz gelmiş değil ama yakın zamanda para babası ünlülerin yaz aylarında magazinlere Seabreacherla poz vermesi halinde ülkemizde çığır açabileceği gerçeğini gözler önüne seriyor. Akdeniz’in ve Ege’nin serin sularında bir an önce bu tutkuyu yaşabilmek dileğiyle. Hoşçakalın..

Değerlendirme
Yazım dilinin sadeliği ve anlaşılabilirliği
İhtiyaca cevap verme
Tavsiye edilebilirlik
Genel Değerlendirme
Kısa açıklama
Bu makale sizi bilgilendirmek adına tam olarak yardımcı oldu mu veya eksiklikleri var mı? Lütfen buna göre bir değerlendirme bırakınız.
68 %
Güzel
Kullanıcı oyu 0 İlk oy kullanan siz olun !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlginizi Çekebilir

OSEP 2018 -2019 (Otistik Çocuklar Spor Eğitim Projesi) Başlıyor.

OSEP 2018 -2019 (Otistik Çocuklar Spor Eğitim Projesi) Başlıyor Gazi Üniversitesi Spor Bil…