Ana sayfa Sınavlar 2017 Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Özel Yetenek Sınavı 2017

Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Özel Yetenek Sınavı 2017

122
Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Özel Yetenek Sınavı 2017

Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Özel Yetenek Sınavı 2017 yılının kılavuz, duyuru, kontenjan ve koordinasyon parkuru açıklanmıştır. Makalemizi okuyarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi

Selçuk Üniversitesi; son yıllarda ortaya koyduğu fiziki yapılanma, teknolojik donanım, sosyal-spor-kültürel tesisler ve çevre düzenlemeleri ile modern bir üniversite konumuna gelmiştir. Bilim çağı olan 21. yüzyıla emin adımlarla girerken, üniversitenin Konya il merkezinde modern kampüsü ve 22 ayrı merkezde Meslek Yüksekokulu bulunmaktadır. Bugün Selçuk Üniversitesi; 23 Fakültesi, 5 Yüksekokulu, 1 Devlet Konservatuarı, 22 Meslek Yüksekokulu ve 30‟ u aşkın Araştırma ve Uygulama Merkezi ile
eğitim ve öğretimine devam etmektedir. Gerçekleştirdiği yenilik ve gelişmelerle kabuğuna sığamaz hale gelen Selçuk Üniversitesinin yaklaşık 100000‟ e yakın öğrencisi mevcuttur.
Başarılı öğrencilerin ilk sıralarda tercih ettiği bilim yuvası haline gelen Selçuk Üniversitesi; her alanda kalitenin yükselmesine, çağın gereği bilgi ve teknolojinin kullanılmasına büyük önem vermektedir.
Öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Alaeddin Keykubat Kampüsü içerisinde kurulan alışveriş merkezlerinde giyimden sinemaya, kafeteryadan eğlence merkezlerine kadar geniş bir yelpazede kaliteli ve ucuz hizmet sunulmaktadır. Böylece Üniversitemiz kampüs alanı eğitimin hizmetlerinin yanında sosyal yaşam alanları olarak da personelimize ve öğrencilerimize katkı sağlamaktadır.

Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Özel Yetenek Sınavı 2017 Kılavuzu

KILAVUZ

ÖĞRENCİ KONTENJANI

YABANCI ÖĞRENCİ KONTENJANI

Değerlendirme
Yazım dilinin sadeliği ve anlaşılabilirliği
İhtiyaca cevap verme
Tavsiye edilebilirlik
Genel Değerlendirme
Kısa açıklama
Bu makale sizi bilgilendirmek adına tam olarak yardımcı oldu mu veya eksiklikleri var mı? Lütfen buna göre bir değerlendirme bırakınız.
75 %
Güzel
Kullanıcı oyu 0 İlk oy kullanan siz olun !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlginizi Çekebilir

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Analizi 2017

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Analizi 2017 yılının başvuru puan…