Ana sayfa Sınavlar 2017 Nevşehir Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı 2017

Nevşehir Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı 2017

97
Nevşehir Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı 2017

Nevşehir Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı 2017 yılının kılavuz, duyuru, kontenjan ve koordinasyon parkuru açıklanmıştır. Makalemizi okuyarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Üniversitesi BESYO

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü 2547 sayılı kanunun 2880 kanunla değişik 7/d-2 maddesi uyarınca 2011 tarihinde kurulmuştur. Bölümün eğitim dili Türkçe ve öğrenim süresi 4 yıldır. Programda, teorik ve uygulamalı olmak üzere ‘Alan Bilgisi’, ‘Öğretmenlik Meslek Bilgisi’ ve ‘Genel Kültür’ derslerine yer verilmektedir. 2016/2017 Eğitim öğretim yılından başlamak üzere bölümümüzü kazanan adayların isteğe bağlı yabancı dil hazırlık kurslarına katılmaları sağlanmıştır.

Ön Kayıt Tarihi ve Yeri

Ön kayıt 13–15 Haziran 2017 tarihleri arasında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Spor Merkezi binasında kurulan Özel Yetenek Sınavı Ön Kayıt Bürosunda 09.00-12.00 ve 13.00-17.00 saatleri arasında yapılacaktır. Adayların belgelerini eksiksiz ve şahsen teslim etmeleri gerekmektedir (Noter vekâleti kabul edilecektir). Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
Ön kaydını yaptıran adaylara Sınav Yürütme Kurulu tarafından onaylanmış sınav giriş belgesi verilir. Aday, fotoğraflı sınav giriş belgesinin yanında pasaport, nüfus cüzdanı, ehliyet gibi ikinci bir geçerli kimlik belgesi göstermeden sınava alınmaz.

Nevşehir Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı 2017 Kılavuzu

KILAVUZ

Değerlendirme
Yazım dilinin sadeliği ve anlaşılabilirliği
İhtiyaca cevap verme
Tavsiye edilebilirlik
Genel Değerlendirme
Kısa açıklama
Bu makale sizi bilgilendirmek adına tam olarak yardımcı oldu mu veya eksiklikleri var mı? Lütfen buna göre bir değerlendirme bırakınız.
75 %
Güzel
Kullanıcı oyu 0 İlk oy kullanan siz olun !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlginizi Çekebilir

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Analizi 2017

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Analizi 2017 yılının başvuru puan…