Ana sayfa Sponsorlu Forma Tasarlama Uygulaması

Forma Tasarlama Uygulaması

72
forma tasarımı

Yoğun tempo içinde çalışıyor, okulda sınav hazırlıkları ile uğraşıyor ve sıkıntılı stresli bir döneme giriyorsunuz. Tam bu noktada aldığınız bir haber sizi heyecanlandırıyor. İş yeriniz ya da okulunuz turnuvalar düzenliyor. İlgi alanınıza göre katılabileceğiniz spor dalını seçerek hemen bir takım kurma çabasına giriyorsunuz. İş stresi, sınav stresi hepsi bir tarafta kalıyor. Bir anda kendinizi tarifsiz bir heyecan içinde buluyorsunuz.

Forma Tasarlama Uygulaması ile Forma Tasarlayın

Taktikler hazırlanıyor, oyuncular mevkilerini seçiyor ve antrenmanlar yapılıyor. Peki, maçlara nasıl bir forma ile çıkacaksınız? Forma siparişi verirken özel bir tasarım seçerek görsel olarak tüm takımların önüne geçerek ilk sayıyı sahaya çıkmadan yapmak istiyorsunuz. Hazır modeller tercih edebilir ya da forma tasarlama uygulamasını kullanarak, kendi formanızı tasarlayabilir ve sipariş verebilirsiniz. Forma tasarla uygulaması üzerinden; futbol formaları, basketbol formaları, voleybol formaları, e-spor formaları gibi bir çok branş özelinde forma tasarımı yapabilirsiniz.

Tabi tüm bunların içinde çok önemli bir konuda giyeceğiniz formanın kalitesi, malzemesi ve ne gibi özelliklere sahip bir kumaştan yapıldığı oluyor. Çünkü sportif aktivite sırasında ve sonrasında terleme sonucu bakteri oluşumu olabilir. O nedenle forma modellerinizi seçerken anti bakteriyel özellikte olması önemli bir konudur. Sport Pro markası altında üretilen bütün forma ürünleri, DRY-Cool teknolojisine sahip olup; spor esnasında nefes alan ve sporcuyu terletmeyen kumaşlar kullanılmaktadır.

Diğer bir önemli hususta formanın yapısı ve hareketlerinize ne ölçüde uyum sağladığıdır. Hareketinizi kısıtlayan bir forma başarınızın önüne geçer. Tabi tüm bu konularda uzman bir firma ile çalışıp aynı zamanda da uygun fiyatla alışveriş yapabilmek için titiz bir araştırma gerekiyor. İşte bu noktada uzun yıllardan bu yana hizmet veren Sport Pro sizleri için devreye giriyor ve sizlere dilediğiniz formayı tasarlama fırsatını sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlginizi Çekebilir

Uçuş Sorgula ve Uçuş Kaçırma

Uçak seyahati yapacak olanların en korkulu rüyası olan şey uçağı kaçırmak ve uçağın check-…