Diyetisyen Hizmet Seçeneklerimiz

Beslenmeye Dair Hizmetlerimiz

Başta kanserde beslenme olmak üzere birçok farklı alanda diyetisyen hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kanserin 1. evresinden başlayarak son evresine kadar beslenme dinamikleri hastalığın olumlu yönde değişmesi açısından kritik bir öneme sahiptir. Beslenme uzmanlarımız ve doktorlarımız ile birlikte kanser hastalarının en doğal ve sağlıklı bir şekilde beslenmelerini ön gören diyet listelerimiz bulunmaktadır. Kendisine hangi kanser teşhisi konulursa konulsun bize ulaşan hastalarımıza sağlığını destekleyen önerilerde bulunuyoruz.

Yeni çocuk sahibi olmuş çiftler de çocuklarının sağlıklı bir şekilde gelişim göstermelerini istedikleri takdirde bizimle irtibata geçebilir. Çocukların gelişim takvimlerini haftalık ve aylık periyotlarda takibe alıyor; onların çok daha dinamik ve sağlıklı bir şekilde beslenmelerini sağlıyoruz. Çocukların fast- food ve abur cubur tüketimine de direkt olarak müdahale edip çok daha organik bir şekilde yiyecek tüketmelerini sağlıyoruz. Bununla birlikte diyetisyen hizmetlerimiz arasında bebek beslenmeleri de bulunmaktadır. Ek olarak besin zehirlenmeleri hakkında doğru ve reel bilgileri bizden alabilir; hangi besinin zehirlenmesinde tam olarak ne yapılması gerektiğine dair öğrenimler kazanabilirsiniz.

İlk müdahalenin hayat kurtarıcı olduğu günümüzde besin zehirlenmelerinde nasıl doğru müdahale edileceği hakkında detaylı bilgileri hem teorik hem de pratik olarak bizden alabilirsiniz. Çeşitli hastalıklara özel olarak hazırladığımız diyet programlarımız da mevcuttur. Bunların başında diyabet diyetleri yer almakta. Vücudun şeker oranlarını düzenleyen ve iyi kolesterolü kötü kolesterolden ayıran temel danışmanlık hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir.

Alternatif Diyetisyen Hizmetlerimiz

Hem kilo almayı hem de kilo vermeyi hızlandıran, sağlıklı bir ölçekte rafine eden diyetisyen hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kilo vermek isteyen hastalarımıza düzenli bir diyet listesi oluşturmaktayız. Gereken incelemeler, muayeneler ve hasta hikayeleri dinlenip çeşitli tahliller yaptıktan sonra danışma ve yönlendirme hizmetlerini sunmaktayız. Haftalık ve aylık periyotlarda kilo takipleri yapmakta; yağ ve kas kitle endeksine bakmaktayız.

Kaslarından değil yağlarından kurtulmak isteyen tüm hastalar bize müracaat ederek hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenin ayrıcalığına sahip olabilirler. Bununla birlikte ne kadar yese de metabolizmatik unsurlardan dolayı istediği ideal kiloya ulaşamayan kişiler için de güçlendirici ve kilo aldırıcı diyet listelerimiz bulunmaktadır. Çağımızda en büyük hastalıklardan biri olarak kabul ve lanse edilen obezite ile bilinçli bir şekilde mücadelenizde de diyetisyen hizmetlerimizle yanınızdayız. Kilo kontrolü ve obeziteden sağlıklı bir şekilde kurtulmak isteyen tüm kişi ve kişiler bize mail ve telefon aracılığıyla ulaşıp ön bilgi alabilirler.

Özel durumlarda beslenme programları da oluşturmaktayız. Hanımların menopoz dönemlerinde hem fiziki sağlıklarını hem de psikolojilerini tümden etkileyen beslenme pratikleri üzerinde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sporcuların protein ve kas odaklı çalışmalarını yeni baştan düzenleyen, istedikleri görünüme ulaşma hedeflerini çok daha pratik unsurlarda yerine getiren özel diyetlerimiz ile birlikte sizlere sunduğumuz diyet hizmetlerimiz son derece sağlıklı ve profesyonel boyutlarda bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen adınızı yazın.