Ana sayfa Sponsorlu A101 Market Kampanyaları

A101 Market Kampanyaları

66
a101

Türkiye’nin sayılı alışveriş noktalarından birisi olan A101 her hafta düzenlediği kampanyalar ile müşterileri kendisine çekmeyi başaran bir market zinciridir. Müşterilerine farklı yollarla ulaştırdığı kampanya katalogu içerisinde çeşitli ürünler ve bu ürünlere dair en ince ayrıntılar yer almaktadır.

A101 Katalogları

Her bir ürünün ilgi çekici olması ise alıcı açısından önemli bir ölçüttür. A101 aktüel dergilerindeki ürünlerin birçoğu farklı markalar ile yapılan anlaşmalar neticesinde müşterilere sunulmaktadır. Ortak üretim olan mallar ise nadiren bu ürünlerin arasında yer bulmaktadır. A101 katalogları genellikle teknoloji ve mutfak gereçleri kategorisinde liderliği zorlayan markadır. Teknolojik ürünlere önem veren A101 daha çok ev hanımlarının ihtiyacını karşılayabilecek cinsten teknoloji ürünleri getirdiği gibi bu ürünleri hem dükkan içerisinde özel bir alan açarak hem de aktüel dergisinde önemli bir yer bırakarak müşterilerine bildiriyor. Böylece yoğun talep oluşuyor ve ürün hakkında bilgili olan insanlar kârlı alışveriş yapıyor.

A101 Aktüel

A101 aktüel ürünleri arasında sadece teknolojik cihazlar ve ev araçları değil aklınıza gelebilecek her türlü ürün yer almaktadır. Bazen basit bir mutfak gereci bulabilirken bazense teras ve bahçeleriniz için eşsiz malzemeler görebilirsiniz. Bu tür ürünler her hafta güncellenen katalog içerisinde yer almaktadır. A101 aktüel ürün katalogunun bir diğer özelliği ise erişim kolaylığının bulunmasıdır. Türkiye genelindeki tüm mağazalarda hem kasa çıkış bölümünde hem de market girişinde bu ürünleri görebilirsiniz.

A101 İndirim

Aynı zamanda internet ortamında düzenli olarak paylaşılan katalog, posta kutularına gönderilen özel broşürlerle de vatandaşlara detaylı bilgi vermektedir. Bu tür katalogları alarak en uygun ürünleri ve yeni gelen ürünleri öğrenebilir, uygun fiyatlı katalog ürünlerini bularak harcama yapabilirsiniz. Sizlere bu konuda detaylı bir şekilde bilgi sunduğumuz web sayfamızı düzenli periyotlarla takip ederek katalogları bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi inceleyerek tüm indirim kataloglarına rahatça ulaşmanın keyfini sürün.

İlginizi Çekebilir

Forma Tasarlama Uygulaması

Yoğun tempo içinde çalışıyor, okulda sınav hazırlıkları ile uğraşıyor ve sıkıntılı stresli…